Portaldent to najwyższej jakości sprzęt stomatologiczny w najlepszych cenach na rynku!

Od 2009 r. oferujemy szeroki wybór produktów dla stomatologów. Nowoczesne urządzenia i niezbędne akcesoria stomatologiczne. Wszystko w niezwykle konkurencyjnych cenach. Nasz asortyment stanowi sprzęt dentystyczny wiodących światowych marek. Aby zapewnić najlepsze ceny w oferujemy przedmioty powystawowe, demonstracyjne, używane i zupełnie nowe. Każdy starannie wyselekcjonowany, aby spełniać najwyższe standardy jakości. Większość naszych produktów posiada gwarancję, zapewniając naszym klientom dodatkową pewność i bezpieczeństwo zakupu.

Niezawodny sprzęt dentystyczny w przystępnych cenach. Profesjonalizm nie musi kosztować fortuny!

Sprawdź ofertę wyposażenia gabinetu stomatologicznego

Używany sprzęt z gwarancją

Do wielu urządzeń używanych i demonstracyjnych oferujemy gwarancję. Jeżeli w ofercie nie ma informacji o takowej zapytaj o dodatkową ochronę.

Przeszkolenie w cenie

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie z obsługi niektórych naszych urządzeń stomatologicznych. Nasze szkolenia zapewniają użytkownikom niezbędną wiedzę i umiejętności do efektywnego korzystania ze sprzętu.

Profesjonalny montaż

Nasz zespół techników zapewnia szybki i bezproblemowy montaż, gwarantując, że urządzenia będą działać efektywnie i bezpiecznie od samego początku.

Niezawodna dostawa

W zależności od rodzaju i wielkości zakupionego sprzętu stomatologicznego oferujemy elastyczne opcje dostawy. Mniejsze urządzenia są wysyłane za pośrednictwem kuriera, natomiast dla większego sprzętu proponujemy dostawę z montażem bezpośrednio w gabinecie.

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie - od wyboru i dostawy sprzętu stomatologicznego, przez jego instalację, aż po przeszkolenie personelu. Nasze urządzenia są zaprojektowane tak, aby były ekonomiczne i łatwe w integracji z codzienną praktyką stomatologiczną.

Konrad
Właściciel marki | Portaldent